Intimate earrings
Free delivery from 21,64 €
Save in shopping list
Create a new shopping list

Intimate earrings

( number of products: 11 )

Kolczyki intymne

Kolczyki intymne to wyjątkowy rodzaj biżuterii, który z każdym rokiem cieszy się coraz większą popularnością, tym samym zdobywając rzeszę nowych zwolenników. Szczególną sławą cieszą się one wśród osób w średnim wieku. W ofercie naszego sklepu znajduje się wiele rodzajów kolczyków tego typu - zanim jednak zdecydujesz się na konkretne miejsce i model, przeczytaj kilka ważnych informacji na ten temat!

 

Dla kogo kolczyki intymne?

Jak głosi stare przysłowie - do odważnych świat należy. Ten rodzaj piercingu dedykowany jest zarówno kobietom, jak i mężczyznom. Jeżeli chcesz dyskretnie zmienić swój wygląd, dodać trochę charakteru i lekkiej pikanterii, a może pragniesz zaskoczyć czymś swojego partnera/partnerkę, to zdecydowanie kolczyki intymne są dla Ciebie. Poza walorami estetycznymi wiele osób decyduje się na ich wybór z myślą o zwiększeniu doznań seksualnych.

 

Co warto o nich wiedzieć?

Duże unerwienie miejsc intymnych sprawia, że ich okolice są niezwykle wrażliwe. Z tego względu niektóre osoby mogą myśleć, że dokonywany piercing w miejscu intymny jest bardziej bolesny niż np. przekłuwanie uszu - to prawda, ale istnieją znieczulenia. Korzyści wynikające z wyboru kolczyków intymnych wynagradzają jednak zdecydowanie ten nieprzyjemny moment. Ważna kwestią jest również czas, ponieważ kanał przekłucia potrafi goić się od kilku dni do nawet kilku miesięcy. Jeżeli zdecydujesz się na kolczyk w okolicach penisa lub łechtaczki wymagane jest zachowanie wstrzemięźliwości seksualnej przez pewien okres. Poza tym istnieje ryzyko wdania się niepożądanej infekcji, dlatego ważne jest aby wykonać taki zabieg u doświadczonego piercera, który zapewni bezpieczne warunki oraz sterylny kolczyk i narzędzia.

Najpopularniejszy i najmniej bolesny to kolczyk typu Christina - czyli pionowy rodzaj, umieszczony we wzgórku łonowym. Kolejną znaną formą jest piercing łechtaczki, który wymaga ogromnej precyzji piercera, piercing ten zapewnia później intensywne doznania podczas codziennego noszenia.

Jeżeli chodzi o kolczyki intymne dla mężczyzn, to ich wybór jest tak samo szeroki, jak w przypadku ozdób dla kobiet. Mogą być one noszone w wielu miejscach. Jednak ich główną zaletą jest funkcja stymulujaca partnera.

IdoSell Trusted Reviews
4.85 / 5.00 4526 reviews
IdoSell Trusted Reviews
2023-09-21
Bardzo szybka wysyłka, kolczyki oddzielnie zapakowane i dobrze opisane.
2023-09-21
Super
pixel