Kolczyki do piercingu Medusa
( ilość produktów: 178 )Medusa piercing - postaw na modne zdobienie
Kolczyki do piercingu medusa to obecnie jedna z najpopularniejszych technik zdobienia. Choć sam styl jest znany już od 1990 roku, wciąż cieszy się ogromnym uznaniem, zwłaszcza wśród osób, które chcą wyrazić swoją osobowość w wyjątkowy, a jednocześnie estetyczny sposób. Opisywane zdobienie w bardzo krótkim czasie stało się niezwykle pożądane, m.in. ze względu na swoją uniwersalność. Nazwa przekłucia jest bezpośrednio związana z jego położeniem, czyli w środku rowka znajdującego się nad górną wargą.
Kolczyki medusa są chętnie wybierane zarówno przez osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z piercingiem, jak i przez doświadczonych miłośników zdobienia ciała. Ich ogromną zaletą jest wszechstronny charakter. W zależności od własnych preferencji, można zdecydować się na delikatny egzemplarz, subtelnie podkreślający naturalne rysy twarzy i urodę lub postawić na mocniejszy akcent, który sprawi, że odmienimy swój wygląd. Oprócz pojedynczego przekłucia, pojawiają się też wariacje typu podwójna medusa lub piercing jestrum, czyli pionowy.
Kolczyki medusa - co można znaleźć w naszej ofercie?
Zapewniamy ogromny wybór kolczyków dostępnych w wielu różnych stylach. Nasza oferta jest dopasowana zarówno do potrzeb osób preferujących minimalistyczną biżuterię, uwielbiających błysk lub wyraźną kolorystykę, a także ciekawe kształty. W asortymencie można znaleźć modele wykonane z takich materiałów jak stal chirurgiczna, tytan chirurgiczny, BioFlex. Co za tym idzie, nawet osoby zmagające się z alergią na nikiel mogą znaleźć odpowiedni kolczyk medusa.
Opisywana biżuteria najczęściej ma postać labretu składającego się ze sztangi, grzbietu w kształcie dysku oraz ozdobnego elementu z przodu, np. w formie koralika lub zawieszki. Przekłucie typu medusa jest szczególnie polecane osobom, które do tej pory nie miały styczności z piercingiem, z uwagi na to, że cały proces trwa bardzo krótko i nie powoduje specjalnych dolegliwości bólowych. Wynika to z faktu, iż w obszarze rowka praktycznie nie występują zakończenia nerwowe.