Kolczyki do języka | CrazyNeedles.pl
Darmowa dostawa od 100,00 zł

Kolczyki do języka

( ilość produktów: 100 )

Kolczyki do języka

Rosnąca popularność kolczyków do języka sprawia, że amatorzy tego typu piercingu coraz częściej pojawiają się w salonach świadczących takie usługi. Z uwagi na bardzo delikatne i bakteriotwórcze środowisko. w którym robione jest przekłucie, należy zachować jednak szczególną dbałość o higienę i właściwe wykonanie zabiegu. Dlatego wybór profesjonalnej usługi o odpowiedniego do tego celu kolczyka są kwestiami absolutnie priorytetowymi.

Kolczyk w języku - profesjonalne i bezpieczne wykonanie

Pierwszy krok to wybranie właściwego salonu, a dokładniej piercera. Bezpieczny zabieg standard tongue polega też na wybraniu odpowiedniego miejsca piercingu oraz ominięciu wrażliwych naczyń krwionośnych. Sam zabieg przebiega szybko, przy czym kwestia jego odczuwania zależy od indywidualnego progu bólu. Równie ważna, jak fachowe wykonanie przekłucia, jest późniejsza pielęgnacja, która pomoże uniknąć objawów niepożądanych oraz infekcji. Czas gojenia jest dość krótki 2-3 tygodnie.

Jakie pierwsze kolczyki do języka wybrać?

Względy estetyczne są finalnym i docelowym efektem zabiegu. Aby jednak móc cieszyć się z profesjonalnie wykonanego przekłucia, należy dobrać odpowiedni do tego celu kolczyk do języka. Początkowo, ze względu na występującą opuchliznę, zaleca się większą niż standardową długość np. 18, 20 mm.

Jakie kolczyki do języka wybrać potem?

Wybór kolczyków do języka zależy od indywidualnych preferencji. Taka biżuteria jest bowiem oryginalną ozdobą, jak i unikalnym wyrazem osobowości. Stąd szeroki, pod względem koloru czy wzoru, wybór kolczyków do języka np. akrylowych. Najpopularniejszy rodzaj występuje w formie sztangi, wykonanej ze stali chirurgicznej, na która nakręca się dwie kuleczki (mogą być stalowe, akrylowe, tytanowe itp.), gwiazdki, owale i inne kształtne ozdoby.

 

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 6790 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-07-19
Sam produkt perfect, ale mam zawsze problem z doborem wymiarów. Mimo że kupuje tę sam rozmiar, to i tak są albo za małe albo za wąskie.
2024-07-19
Serdecznie polecam
pixel