Smiley - kolczyki do piercingu | CrazyNeedles.pl
Darmowa dostawa od 100,00 zł

Kolczyki do piercingu Smiley

( ilość produktów: 121 )

Czym wyróżnia się piercing Smiley?


Kolczyk w wędzidełku to jedna z bardziej popularnych form piercingu. Cieszy się sporym zainteresowaniem zwłaszcza wśród kobiet. Wersja Smiley polega na umieszczeniu kolczyka w górnym wędzidełku, w przeciwieństwie do Frowney, które znajduje się w dolnej części. Osoby, które decydują się na ten typ przekłucia, mają do wyboru kolczyki w kształcie banana, sztangi, kółka lub podkówki. Jeśli chodzi o długość gojenia, zwykle wynosi ona około miesiąca, maksymalnie półtora.

Kolczyki do Smiley są widoczne dla otoczenia w momencie uśmiechania się, gdy odsłonimy zęby. Przed wykonaniem zabiegu warto odwiedzić gabinet dentystyczny, aby dowiedzieć się, czy nie mamy problemu z dziąsłami. Ze względu na miejsce przekłucia i jego wrażliwość, tego typu zadanie najlepiej powierzyć doświadczonego piercerowi. Pielęgnacja rany jest dość prosta, a proces gojenia zazwyczaj przebiega bezproblemowo. Kluczową kwestią jest dbanie o jamę ustną poprzez mycie zębów po każdym posiłku i płukanie płynem antyseptycznym, co pozwoli uniknąć zakażenia rany.


Kolczyki Smiley - co można znaleźć w naszej ofercie?


W naszej ofercie można znaleźć różnego rodzaju biżuterię, która spodoba się miłośnikom i miłośniczkom minimalistycznych oraz wyrazistych detali. Na początek najlepiej wybrać stosunkowo lekki i mały kolczyk do Smiley. Doskonałą opcją będzie niewielki model w kształcie banana. Gdy proces gojenia zakończy się, można zainwestować w większy i bardziej widoczny egzemplarz. W tym wypadku sprawdzi się np. kółko lub podkowa.

Zapewniamy szeroki wybór modeli, wykonanych z różnych materiałów. W asortymencie dostępna jest biżuteria do piercingu Smiley z tytanu chirurgicznego, stali chirurgicznej, akrylu, BioFlexu, BioPlastu, mosiądzu oraz 24K Gold PVD. Oprócz tego można liczyć na ogromną liczbę wersji kolorystycznych. Część kolczyków została dodatkowo ozdobiona kolorowymi kamieniami. Biżuteria występuje w wielu różnych grubościach i wielkościach, dzięki czemu można z łatwością znaleźć model dopasowany do swoich potrzeb.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 6367 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-20
Super szybka wysyłka. Produkt zgodny z opisem.
2024-05-20
Szybka i sprawna
pixel