Kolczyki do nosa | CrazyNeedles.pl
Darmowa dostawa od 100,00 zł

Kolczyki do nosa

( ilość produktów: 461 )

Kolczyki do nosa

Jednym z najczęściej wybieranych rodzajów przyozdabiania twarzy jest piercing nosa. Kolczyki do nosa były wybierane już w czasach starożytnych i współcześnie nadal cieszą się dużą popularnością. Tego typu ozdoba może być mała i subtelna albo bardzo charakterystyczna i rzucająca się w oczy. To, jaką wybierzemy, zależy od naszych indywidualnych preferencji.

Rodzaje kolczyków

Kolczyki do nosa mogą przyjąć różną formę, Najczęściej wybieranym piercingiem nosa to nostril, czyli przekłucie płatka nosa  z prawej lub lewej strony. Rodzaj i kształt kolczyka można wybrać wedle swoich upodobań od małej kuleczki do np. kółka. Coraz bardziej popularny staje się piercing septum, polegające na przekłuciu przegrody nosowej, które zazwyczaj przybiera formę kółka lub podkowy. Jest jeszcze Bridge Piercing - kolczyk nad nosem, między oczami.

Innym, znanym rodzajem kolczyków jest labret przypominający pręt, na który można nakręcić kulkę lub stożek. Popularny jest również clicker lub  continuous, przybierające formę okręgu, który może być stosowany do septum lub nostril.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 6187 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-19
Super obsługa, paczka została wysłana tego samego dnia i przyszła o wiele szybciej niż się spodziewałam. Wszystkie tunele zgodne z rozmiarem i dobre wykonanie. Produkty przyszły nieuszkodzone i nie było z nimi problemów.
2024-04-19
Jestem bardzo zadowolona, nie mogłam wybrać dla siebie rozmiaru kolczyka. Trzy razy musiałam zamawiać i zwracać. Dzięki sprawnej obsłudze za każdym razem bez żadnych problemów, aż w końcu mam takie kolczyki jak powinnam mieć. Bardzo dziękuję i polecam w 100%
pixel