Kolczyki do male genital piercing | CrazyNeedles.pl
Darmowa dostawa od 100,00 zł

Male genital piercing - kolczyki do piercingu penisa

( ilość produktów: 14 )

Skąd wziął się piercing penisa?


Ozdabianie męskich genitaliów to zwyczaj, który praktykowano już 2 tys. lat temu. Dziś na tego typu piercing decydują się przede wszystkim panowie, którym zależy na zwiększeniu i urozmaiceniu swoich doznań seksualnych. Kolczyki do male genital piercing stymulują wrażliwe punkty członka i zapewniają przy tym dodatkowe bodźce również partnerce. Obecnie istnieje wiele sposobów przekłuwania penisa, które wyróżniają się ciekawymi nazwami.

Jedną z najsłynniejszych metod jest Książę Albert. Piercing zaczyna się przy żołędziu i zmierza w stronę cewki moczowej. Kolczyk przechodzi z kolei przez wylot cewki. Jeśli chodzi o kryterium popularności, na czele z pewnością znajduje się Frenum. Biżuteria do male genital piercing jest w tym przypadku umieszczona na tylnej stronie członka, w poprzek prącia, pod skórą. Zaletą tej metody jest szybkie gojenie się, niskie ryzyko komplikacji, a przy tym zwiększone doznania seksualne. Bezpieczną metodą jest także piercing napletka. Po jego przekłuciu można umieścić na nim nawet kilka kolczyków w różnych kształtach.


Kolczyki do piercingu penisa - co można znaleźć w naszej ofercie?


W asortymencie dostępne są różne rodzaje kolczyków, które można wykorzystać do wielu odmian piercingu. Panowie, którzy są zainteresowani przekłuciem typu Książę Albert, mogą zdecydować się na kółko lub podkowę. Są one dostępne w klasycznym srebrnym i złotym odcieniu lub w czarnym kolorze. Biżuteria do piercingu penisa jest dodatkowo ozdobiona niewielką kulką lub stożkami, które sprawiają, że całość prezentuje się jeszcze ciekawiej.

Za pomocą dodatków dostępnych w naszej ofercie można wykonać też przekłucie będące odwrotnością Księcia Alberta. W tym przypadku kolczyk przechodzi w górę przez cewkę moczową i żołądź prącia. Kolejną opcją jest piercing intymny moszny, gdzie ozdoba jest umieszczona na linii środkowej worka moszny lub po bokach, a także piercing napletka. Oferowana przez nas biżuteria jest wykonana ze stali chirurgicznej lub tytanu chirurgicznego i jest dostępna w różnych rozmiarach.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 6205 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-19
wszystkie tunele przyszły zgodne ze zdjęciami, są przepiękne i cudownie się noszą, wysyłka jak zawsze szybka i bez komplikacji, polecam sklep Crazy Needles
2024-04-19
Jestem bardzo zadowolona, nie mogłam wybrać dla siebie rozmiaru kolczyka. Trzy razy musiałam zamawiać i zwracać. Dzięki sprawnej obsłudze za każdym razem bez żadnych problemów, aż w końcu mam takie kolczyki jak powinnam mieć. Bardzo dziękuję i polecam w 100%
pixel