Tytan chirurgiczny - surface / microdermal | CrazyNeedles.pl
Darmowa dostawa od 100,00 zł

Kolczyki Microdermal, surface

( ilość produktów: 4 )

Microdermal piercing - sposób na ciekawą ozdobę ciała


Pod pojęciem Microdermal kryje się bardzo oryginalny sposób piercingu. W praktyce jest to przekłucie powierzchniowe, do którego wykorzystuje się biżuterię w formie implantów. Oznacza to, że jej zasadnicza część jest umieszczona pod skórą, a na zewnątrz znajdują się wyłącznie nakrętki, które można wymieniać. Same implanty zazwyczaj posiadają otwory w swojej konstrukcji, co pozwala tkance przez nie przerastać. To przekłada się także na ich stabilność w ciele.

Piercing powierzchniowy pozwala na umieszczenie kolczyków praktycznie w dowolnym miejscu. To zatem świetne rozwiązanie dla osób, które marzą o oryginalnych ozdobach. Warto zaznaczyć, że implanty są znacznie mniej narażone na migracje. Co więcej, jeśli pojawiłaby się konieczność ich usunięcia, zabieg nie jest problematyczny i nie pozostawia szczególnie widocznych śladów. Jeśli chodzi o czas gojenia, są to zazwyczaj 2 miesiące.


Kolczyki Microdermal - co można znaleźć w naszej ofercie?


Obecnie ta metoda piercingu cieszy się dużo większą popularnością niż jeszcze kilka lat temu. Niewątpliwie wynika to z jej bezpiecznego charakteru oraz mniejszego dyskomfortu w trakcie przekłuwania. Z tego względu, na jej wykonanie decyduje się sporo osób, które mają obawy przed klasycznym piercingiem. Kolczyk Microdermal może być ozdobiony różnymi nakrętkami, dlatego mamy sporo możliwości eksperymentowania, oczywiście już po wygojeniu się rany.

W naszej ofercie można znaleźć biżuterię o różnych kształtach. Dostępne są zarówno wersje w kształcie kotwicy z otworami w podstawie, a także modele o płaskiej budowie, wyposażone w spłaszczone nakrętki, które gwarantują duży komfort użytkowania. Takie kolczyki do piercingu Microdermal stabilnie trzymają się w ciele. Biżuteria jest wykonana z tytanu chirurgicznego.

Zapewniamy szeroki wybór długości pręta w zakresie od 10 do 22 mm. Jeśli chodzi o samą pielęgnację, miejsce przekłucia należy dezynfekować kilka razy dziennie, a nakrętkę dociskać do podstawy pod skórą. Dzięki temu kolczyk nie będzie odstawać. Na noc najlepiej zakleić go plastrem i taką czynność praktykować przez pierwszy miesiąc.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 6187 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-18
Bardzo szybka dostawa dodkowo super opcja wymiany
2024-04-18
bez problemu
pixel