Nipple - kolczyki do piercingu | CrazyNeedles.pl
Darmowa dostawa od 100,00 zł

Kolczyki do piercingu Nipple

( ilość produktów: 62 )

Czym jest Nipple piercing?


Przekłucie brodawki sutkowej, bo właśnie to kryje się pod pojęciem Nipple piercing to rozwiązanie, na które najczęściej decydują się kobiety. Oprócz kwestii typowo estetycznych, jedną z większych korzyści, na jakie można liczyć, jest spotęgowanie doznań w sypialni, z uwagi na fakt, iż sutki są mocno unerwione. Ten rodzaj piercingu jest szczególnie rozpowszechniony wśród celebrytek, stąd jego popularność w wielu innych kręgach.

W profesjonalnych salonach wykonuje się dwa rodzaje przekłuć. Jednym z nich jest Standard Nipple i polega na pojedynczym przekłuciu sutka. Na świeżą ranę zakłada się kolczyk Nipple w formie sztangi, w rozmiarze dopasowanym do anatomii ciała. Sam okres gojenia jest dosyć długi i wynosi około 3-4 miesiące, a czasami nawet dłużej. W tym czasie, aby uniknąć podrażnień i zahaczenia o materiał ubrania, najlepiej nosić luźne koszulki. Gdy rana się wygoi, sztangę można wymienić na kolczyk o innym kształcie, np. kółko lub podkówkę. Drugim rodzajem przekłucia jest Double Nipple. Jest to podwójne przekłucie sutka, które przyjmuje postać znaku X lub znaku +. W tym wypadku okres gojenia jest jeszcze bardziej wydłużony i trwa minimum 4-5 miesięcy.


Jakie kolczyki nipple można znaleźć w naszej ofercie?


Biżuteria do piercingu Nipple dostępna w asortymencie wyróżnia się ciekawymi kształtami oraz bogactwem kolorów. Można zatem zdecydować się na sztangi w kształcie uroczego serduszka, strzały, kwiatka, modele ozdobione błyszczącymi kryształkami oraz z motywami roślinnymi. Oprócz tego, w ofercie znajdują się czaszki, skrzydła, słonie, pistolet, szczęki i wiele innych ciekawych wersji.

Kolczyki do nipple zostały wykonane z takich materiałów jak tytan chirurgiczny, stal chirurgiczna 316L, mosiądz oraz BioPlast. Zapewniamy szeroki wybór rozmiarów oraz grubości. Biżuteria różni się też średnicą wewnętrzną oraz średnicą samej ozdoby, którą może być zarówno cyrkonia, opal syntetyczny, kryształki, jak i masa perłowa. Wśród dostępnych rodzajów zapięcia można znaleźć gwint wewnętrzny, zewnętrzny oraz wersje rozginane.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 6367 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-20
Super szybka wysyłka. Produkt zgodny z opisem.
2024-05-20
Szybka i sprawna
pixel