Clickery - kolczyki do piercingu | CrazyNeedles.pl
Darmowa dostawa od 100,00 zł

Clicker / segment

( ilość produktów: 310 )

Kolczyki clickery


Do profesjonalnego piercingu wykorzystuje się zazwyczaj wysokiej jakości kolczyki, które wyróżniają się niebanalnym designem oraz możliwością łatwego nałożenia. Wysoko wykwalifikowani, doświadczeni piercerzy w trakcie wykonywanych zabiegów kolczykowania czasami też wykorzystują kolczyki typu clickery.

Są to ozdoby o okrągłym kształcie, których najważniejszą zaletą jest łatwość otwierania. Kolczyk clicker nie ma wyciąganej części. Nie trzeba go również rozginać. Do otwarcia modelu wystarczy przełożyć go przez kanał przekłucia i domknąć. Clicker wyróżnia się uniwersalnością zastosowania. Używa się go do wygojonego piercingu różnych części ciała, m.in. nosa (septum, nostril), warg, brwi, ucha (np. helix, daith, conch) itp.


Clickery – różne modele, najwyższa jakość wykonania


W Crazy Needles za główny cel stawiamy sobie dążenie do sprostania oczekiwaniom naszych klientów. Dlatego dajemy im możliwość skorzystania z różnych kolczyków do piercingu. Poszczególne modele mogą mieć różny kolor. Sam zdecydujesz, czy wybrany kolczyk clicker będzie biały, czarny, brązowy, srebrny czy złoty. Ozdoby dostępne są także w różnorodnych rozmiarach.
Większość kolczyków clickerów w naszym sklepie wykonane są z wysokiej jakości tytanu oraz stali chirurgicznej 316L.


Wszystkie modele odznaczają się najwyższą jakością wykonania. Produkty z tytanu najczęściej stosuje się w przypadku osób z alergiami na nikiel.

Kolczyki segmenty


Masz już wygojony piercing i nareszcie nadeszła tą chwilą kiedy możesz wymienić kolczyk? W takim razie kolczyk kółko segment może być idealnym dla Ciebie rozwiązaniem. Przy czym musisz pamiętać że tego rodzaju kolczyki ciężko jest założyć samemu, najlepiej udać się z nim do doświadczonego piercera. Nie wiesz, jakie kolczyki wybrać do wygojonego piercingu? W wielu sytuacjach dobrze sprawdza się kolczyk kółko typu segment. W Piercingu kółka typu segment zakłada się na wygojone przekłucia typu conch, helix, lobe, do nosa np. Septum lub do warg itp.


Kolczyki typu segment – różne modele w zasięgu ręki


Zależy nam na tym, aby klienci korzystający z usług Crazy Needles byli maksymalnie zadowoleni z ich poziomu. Dlatego w naszej ofercie dostępne są różne modele takich kolczyków, jak kółko segment. W zależności od indywidualnych preferencji Piercingu masz do wyboru kolczyk kółko segment w wielu wariantach kolorystycznych.

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 6620 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-25
Dobry produkt, rozmiar się zgadza, jakościowy materiał, w przyszłości zaufam temu sklepowi
2024-06-25
Serdecznie polecam
pixel